Linker

Feb 18 , 2013
Ny hjemmeside lansert. Etter flere år med en enkelt hjemmeside har vi nå endelig fått laget en mer avansert og ryddig hjemmeside.
Les mer ...

Mar 24, 2013
Fotball turnering for yngres avdeling hos Storhamar.
Les mer ...

Nyheter

 

Kontakt Info

Nordbygda Fotball
Jønsrudvegen 9, 2340 Løten

Årets hjemmekamper på Nordbygda Grasbane

 

HØST 2017

 

 

Dato Kl Hjemme Borte Dommer Sted
14.08 19.00 A-lag Koppang   Nordbygda gressbane
21.08 18.00 G10 Elverum 10 Eirin  
22.08 18.00 G11 Ilseng Oliver  
23.08 19.00 J14 Sørskogbygda/Hernes Fredrik  
24.08 19.00       A-lag Romedal 1          
29.08 18.00 G8 Hamkam Emil  
31.08 19.00 J13 Ottestad 2 Even  
18.09 19.00 G11 Ådalsbruk Eirin  
11.09 18.15 A-lag Nordre Trysil    
10.09 15.00 J14 Rendalen Ole Einar  
11.09 18.00 G10 Flisa Oliver  
12.09 18.00 J14 Vallset Even  
14.09 18.00 J13 Brumunddal2 Ådalsbruk
21.09 18.00 G8 Ilseng Jonas  
20.09 18.00 G11 Elverum 7 Oliver  
25.09 18.00 G10 Elverum 2 Eirin  
30.09 13.00 J13 Elverum 2 Ole Einar  
01.10 15.00 A-lag Jømna/Heradsbygd    
02.10 18.00 G8 Fart Hvit Emil  
05.10 18.00 G11 Løten Hvit Oliver  
07.10 13.00 J14 Rena1 Fredrik  
           
           
           
           
           
           
           
           
           

VÅR 2017

Dato   Kl     Hjemme Borte Dommer Sted      
04.05 19.30 A-laget Romedal   Løten kunstgress  
08.05 19.00 J13 Vallset/Åsbygda Fredrik Ådalsbruk  
11.05 17.30 J14 Rena1 Even Løten Kunstgress  
15.05 18.00 G8 Løten Emil Nordbygda  
18.05 18.00 G11 Vaaler Oliver Nordbygda  
18.05 19.30 A-lag Vallset   Nordbygda  
19.05 18.00 J13 Ottestad2 Fredrik Nordbygda  
22.05 18.00 G10 Vaaler Eirin Nordbygda  
24.05 19.00 J13 Stange Even Ådalsbruk  
29.05 18.00 G8 Elverum Jonas Nordbygda  
31.05 18.00 G11 Elverum2 Oliver Nordbygda  
01.06 19.00 J14 Trysil   Nordbygda  
01.06 19.00 J13 Elverum3 Even Nordbygda  
06.06 19.00 Alag Sørskogbygda   Nordbygda  
08.06 18.00 G10 Løten Fredrik Nordbygda  
08.06 19.00 J14 Elverum2 Fredrik Nordbygda  
15.06 18.00 G8 Elverum10 Jonas Nordbygda  
13.06 18.00 G11 Flisa Ole Einar Nordbygda  
15.06 19.00 A-lag Ottestad   Nordbygda  
15.06 19.00 J13 Vang Even Ådalsbruk  
19.06 18.00 G10 Elverum Emil Nordbygda  
21.06 19.00 Alag Trysil2   Nordbygda  
22.06 19.00 J14 Sørskogbygda Fredrik Nordbygda  
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØST 2016

Dag Dato Hjemmelag Bortelag Kl Dommer
Søndag 07.08 A-lag Vallset 15.00    
Torsdag 18.08 A-lag Løten2 19.00    
Mandag 22.08 G8 Elverum1 17.00 Elias  
Mandag 22.08 Flyers Ådalsbruk 18.00 Even  
Tirsdag 23.08 G9 Løten 18.00 Jon  
Tirsdag 23.08 J12 Elverum7 19.00 Ole Einar  
Onsdag 24.08 J13 Elverum 2 19.00 Fredrik  
Torsdag 01.09 A-lag Jømna/Heradsbyg 18.30    
Fredag 02.09 J13 Vallset 18.00 Ole Einar  
Søndag 04.09 Damelag Kastad   Ole Einar  
Søndag 04.09 Damelag Biri   Fredrik  
Søndag 04.09 Damelag Vind   Even  
Mandag 05.09 G8 Ådalsbruk 18.00 Oliver  
Mandag 05.09 Flyers Elverum8 19.00 Eirin  
Mandag 12.09 G9 Elverum2 18.00 Jon  
Tirsdag 13.09 J12 Rendalen 19.00 Fredrik  
Torsdag 15.09 J13 Furnes   Ole Einar  
Søndag 18.09 A-lag Koppang 15.00    
Mandag 19.09 G8 Hernes/Sørskogbygda 18.00 Elias  
mandag 19.09 Flyers Rena2 19.00 Ole Einar  
Mandag 26.09 G8 Rena 18.00 Eirin  
Onsdag 28.09 G9 Flisa 18.00 Maria  
Torsdag 22.09 J12 Trysil 18.00 Fredrik  
Søndag 02.10 J12 Rendalen 13.00 Fredrik  
Søndag 02.10 J13 Ottestad 15.00 Even  
Mandag 03.10 Flyers Hernes/Sørskogbygda 18.00 Oliver  
Søndag 23.10 J13 Rena 15.00 Fredrik  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dommere

Navn
Tlf